Izvješća s Kolegija 2022.

52. Kolegij: U listopadu započinju radovi na uređenju dječjeg igrališta (vježbališta) u park-šumi Dražica u Krku

U Malenoj gradskoj vijećnici, 03. listopada 2022. godine, održan je 52. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Franjo Volarić, privremeni gradonačelnikov zamjenik i Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka.

51. Kolegij: Sukladno novim zakonskim odredbama, već za početak listopada najavljena objava Javnog poziva za predlaganje javnih potreba u kulturi Grada Krka

U Malenoj gradskoj vijećnici, 26. rujna 2022. godine, održan je 51. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

50. Kolegij: Najavljeno raspisivanje Natječaja za dodjelu stipendija učenicima i studentima; uvećani mjesečni iznosi stipendija obje kategorije stipendista

U Malenoj gradskoj vijećnici, 19. rujna 2022. godine, održan je 50. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

49. Kolegij: Usvojeni prijedlozi Polugodišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Grada Krka te I. izmjene i dopune Proračuna Grada Krka za 2022. godinu

U Malenoj gradskoj vijećnici, 12. rujna 2022. godine, održan je 49. sastanak Kolegija u čijim su raspravama sudjelovali gradonačelnik Darijo Vasilić i predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka Nikša Franov.

48. Kolegij: Za ovogodišnje asfaltiranje nerazvrstanih cesta na području Grada Krka - 1.088.220,00 kn

U Malenoj gradskoj vijećnici, 05. rujna 2022. godine, nakon jednomjesečne ljetne stanke, održan je 48. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

47. Kolegij: Nastavljena realizacija projekta pametnog upravljanja gradskom javnom rasvjetom

U Malenoj gradskoj vijećnici, 01. kolovoza 2022. godine, održan je 47. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

46. Kolegij: Najavljeno uređenje prostorija u suterenu Društvenog doma Vrh; predstavljen Nacrt Odluke o izradi V. Izmjena i dopuna PPU Grada Krka

U Malenoj gradskoj vijećnici, 25. srpnja 2022. godine, održan je 46. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

45. Kolegij: Turističkoj ambulanti u gradu Krku ipak dodijeljena dva tima; izdvajanje temeljem novopredloženog Ugovora iznosi 165.000,00 kn

U Malenoj gradskoj vijećnici, 18. srpnja 2022. godine, održan je 45. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

44. Kolegij: Za sanaciju i opremanje Centra aktivnosti Krk Ministarstvo turizma i sporta odobrilo potporu vrijednu 600.000,00 kn

U Malenoj gradskoj vijećnici, 04. srpnja 2022. godine, održan je 44. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

43. Kolegij: U vrijednosti od 500,00 kn osigurane jednokratne potpore krčkim osnovnoškolcima i srednjoškolcima

U Malenoj gradskoj vijećnici, 27. lipnja 2022. godine, održan je 43. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.