Otvorena savjetovanja sa zainteresiranom javnošću

e-Savjetovanje: Nacrt Poslovnika Gradskog vijeća Grada Krka

Objavljeno: 29. studenog 2022. godine

Rok savjetovanja: od 29. studenog - 29. prosinca 2022. godine

Svoje prijedloge, mišljenja i primjedbe na konkretne nacrte dokumenata za koje je savjetovanje u tijeku, možete uputiti putem obrasca dostupnog u prilogu ove obavijesti. Ispunjeni obrasci šalju se koordinatorici za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću Grada Krka Mladeni Matejčić, isključivo e-poštom na: mladena.matejcic@grad-krk.hr.

e-Savjetovanje: Nacrt Poslovnika Gradskog vijeća Grada Krka (predlagatelj: član Gradskog vijeća Grada Krka Goran Marević)

Objavljeno: 29. studenog 2022. godine

Rok savjetovanja: od 29. studenog - 29. prosinca 2022. godine

e-Savjetovanje: Nacrt Odluke o provođenju postupka stavljanja izvan snage Detaljnog plana uređenja dijela areala Skomeršić u Zoni 32 i 33 na području Garbecaj u gradu Krku