Otvorena savjetovanja sa zainteresiranom javnošću

e-Savjetovanje: Prijedlog Odluke o smanjenju sredstava za financiranje političkih stranaka i kandidacijskih lista grupe birača zastupljenih u Gradskom vijeću Grada Krka u 2020.

Rok savjetovanja: 24. lipnja - 09. srpnja 2020. godine

Svoje prijedloge, mišljenja i primjedbe na konkretne nacrte i prijedloge dokumenata za koje je savjetovanje u tijeku, možete uputiti putem obrasca dostupnog u prilogu ove obavijesti. Ispunjeni obrasci šalju se koordinatorici za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću Grada Krka Mladeni Matejčić, isključivo e-poštom na: mladena.matejcic@grad-krk.hr.

e-Savjetovanje: Prijedlog I. Izmjene i dopune Programa građenja komunalne infrastrukture za 2020.

Rok savjetovanja: 24. lipnja - 09. srpnja 2020. godine

e-Savjetovanje: Prijedlog I. Izmjene Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2020.

Rok savjetovanja: 24. lipnja - 09. srpnja 2020. godine

e-Savjetovanje: Prijedlog I. Izmjene i dopune Proračuna Grada Krka za 2020. godinu

Objavljeno: 10. lipnja 2020. godine

Rok savjetovanja: 10. lipnja - 09. srpnja 2020. godine