Okončana savjetovanja sa zainteresiranom javnošću

e-Savjetovanje: Nacrt Odluke o nagrađivanju učenika i mentora

Objavljeno: 22. studenog 2023. godine.

Rok savjetovanja: od 22. studenog - 22. prosinca 2023. godine.

Svoje prijedloge, mišljenja i primjedbe na konkretne nacrte dokumenata za koje je savjetovanje u tijeku, možete uputiti putem obrasca dostupnog u prilogu ove obavijesti. Ispunjeni obrasci šalju se koordinatorici za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću Grada Krka Mladeni Matejčić, isključivo e-poštom na: mladena.matejcic@grad-krk.hr.

e-Savjetovanje: Nacrt II. izmjene i dopune Proračuna Grada Krka za 2023. i projekcija za 2024. i 2025. godinu

Rok savjetovanja: od 10. studenog - 10. prosinca 2023. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt Plana djelovanja u području prirodnih nepogoda za 2024. godinu

Rok savjetovanja: od 10. studenog - 10. prosinca 2023. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt II. izmjene i dopune Programa održavanja komunalne infrastrukture u 2023. godini

Rok savjetovanja: od 10. studenog - 10. prosinca 2023. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt II. izmjena programa u društvenim djelatnostima Grada Krka u 2023. godini

Rok savjetovanja: od 10. studenog - 10. prosinca 2023. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt Programa javnih potreba za obavljanje djelatnosti Hrvatske gorske službe spašavanja - Stanice Rijeka u 2024. godini

Rok savjetovanja: od 10. studenog - 10. prosinca 2023. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt Godišnjeg plana razvoja sustava civilne zaštite na području Grada Krka za 2024. godinu s financijskim učincima za trogodišnje razdoblje

Rok savjetovanja: od 10. studenog - 10. prosinca 2023. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt Odluke o izradi V. izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja UPU 1 - Krk

Objavljeno: 27. listopada 2023. godine.

Rok savjetovanja: od 28. listopada - 27. studenog 2023. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt Odluke o izradi V. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Grada Krka

Objavljeno: 27. listopada 2023. godine.

Rok savjetovanja: od 28. listopada - 27. studenog 2023. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt Odluke o visini paušalnog poreza na dohodak za djelatnost iznajmljivanja i smještaja u turizmu

Objavljeno: 19. listopada 2023. godine.

Rok savjetovanja: od 19. listopada - 18. studenog 2023. godine.