zastava_eu_s_natpisom.jpg

europski_strukturni_i_investicijski_fondovi.jpg

op_konkurentnost_i_kohezija_boja.jpg

baner_-_projekt_prikupljanja_odvodnje_i_prociscavanja_otpadnih_voda_otoka_krka.jpg

info.

Grad Krk | Trg bana Josipa Jelačića 2, 51500 Krk

Radno vrijeme: svakim danom od 08:00 do 11:30, te od 13:00 do 15:00 sati, osim četvrtkom kada se stranke ne primaju.

MB: 2543095 | OIB: 12405095116

E-mail za dostavu e-računa: eracun@grad-krk.hr

Gradska uprava:

Josipa Milohnić, stručna suradnica za protokol i informiranje
Telefon: +385 (0)51 401 111
Fax: +385 (0)51 401 151
Fax: +385 (0)51 221 126
E-mail: grad-krk@ri.t-com.hr

Prikupljanje zahtjeva za dodjelu jednokratne potpore srednjoškolcima

Na temelju Odluke o dodjeli jednokratne potpore (stipendije) učenicima srednjih škola za školsku 2019./2020. godinu (Službene novine PGŽ, broj 19/19), Grad Krk objavljuje Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za dodjelu jednokratne potpore (stipendije) učenicima srednjih škola za 2019./2020. školsku godinu.

Prikupljanje zahtjeva za dodjelu jednokratne potpore osnovnoškolcima

Na temelju Odluke o dodjeli novčane naknade u svrhu nabave drugih obrazovnih materijala i bilježnica učenicima osnovnih škola za školsku 2019./2020. godinu (Službene novine PGŽ, broj 19/19), Grad Krk objavljuje Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za dodjelu naknade u svrhu nabave drugih obrazovnih materijala i bilježnica učenicima osnovnih škola za 2019./2020. školsku godinu.

13. Dani smokava: Povratak tradiciji uz jedinstveni gastro užitak!

I ove godine, krajem ljeta, iznova je u fokusu smokva. Svi ljubitelji ove plemenite mediteranske voćke na kojoj su odrastali naši stari tako će između 30. kolovoza i 01. rujna ponovo doći na svoje, kada se u Krku priređuje gastro manifestacija koja će uz prodajnu izložbu proizvoda od smokava, također, ponuditi zanimljive edukativno-kreativne i kulturno-zabavne sadržaje.

Mladi Krčanin Filip Jurešić slavodobitnik 7. Robotrke na prstenac

U istarskom mjestu Barban, 17. kolovoza 2019. godine, u dvorištu tamošnje crkve, održano je završno natjecanje 7. Robotrke na prstenac, u sklopu koje su već prethodno održane dvije natjecateljske smotre, i to prva, 11. svibnja, u Puli, a druga, 08. lipnja, u Opatiji.

Posljednja ovoljetna čaga uz festival Evo ti pa slušaj!

Jubilarno, deseto izdanje festivala alternativne glazbe Evo ti pa slušaj!, za čiju se organizaciju brinu članovi Udruge Kreativni Krk, održat će se 31. kolovoza 2019. godine, na boćalištu Sportsko-rekreacijskog centra Josip Uravić Pepi u gradu Krku, s time da je početak tog besplatnog cjelovečernjeg koncertnog programa planiran u 21.00 sat.

Kino Krk: Dobri dečki i Dora istražuje izgubljeni grad

Program Kina Krk nastavlja se u četvrtak, 22. kolovoza 2019. godine, s početkom u 21.00 sat, komedijom Dobri dečki (Good Boys), redatelja Thuropa Van Ormana, za kojom u subotu, 24. kolovoza, slijedi obiteljska avantura Dora istražuje izgubljeni grad (Dora and the Lost City of Gold) Jamesa Bobina.

Obavijest otočanima: Na vrijeme predajte zahtjeve za nove otočne iskaznice u poslovnicama Hrvatske pošte

Agencija za obalni linijski pomorski promet obavještava otočane da u listopadu ove godine ističu prve otočne iskaznice za povlašteni prijevoz osoba i vozila. Kako bi korisnici i dalje ostvarivali svoja prava trebaju podnijeti zahtjeve za izdavanje novih otočnih iskaznica u poštanskim uredima. Nove iskaznice ponovno će se izdavati na razdoblje od pet godina.

Ljubavnim zgodama mlade daktilografkinje završen dramski program ovogodišnjih Ljetnih priredbi

Pred solidno popunjenim auditorijem krčke Sceni Zidine, 19. kolovoza 2019. godine, kao posljednji kazališni program 63. Ljetnih priredbi, održana je hvaljena komedija Štefica Cvek u raljama života, kreirana u produkciji zagrebačkog Binocular teatra.

Osma ovogodišnja ekološka tržnica u gradu Krku

Na prostoru iznad Krušije u gradu Krku (kod spomenika Pralji), u utorak, 20. kolovoza 2019. godine, s početkom u 09.00 sati, krenut će osma ovogodišnja ekološka tržnica čiju organizaciju vodi Udruga Progres Krk kojoj je zadaća promovirati ekološki uzgoj hrane tj. ekološki certificirane proizvode.

Kraljevićem Čuperkom zaključeni dramski sadržaji namijenjeni najmlađoj publici

Posljednji ovogodišnji program namijenjen najmlađim posjetiteljima Ljetnih priredbi, predstava Kraljević Čuperko kreirana u produkciji Kazališta Smješko, na krčkoj je Sceni Zidine odigrana 17. kolovoza 2019. godine.

Pretplati se na Grad Krk RSS