zastava_eu_s_natpisom.jpg

europski_strukturni_i_investicijski_fondovi.jpg

op_konkurentnost_i_kohezija_boja.jpg

baner_-_projekt_prikupljanja_odvodnje_i_prociscavanja_otpadnih_voda_otoka_krka.jpg

info.

Grad Krk | Trg bana Josipa Jelačića 2, 51500 Krk

Radno vrijeme: svakim danom od 08:00 do 11:30, te od 13:00 do 15:00 sati, osim četvrtkom kada se stranke ne primaju.

MB: 2543095 | OIB: 12405095116

E-mail za dostavu e-računa: eracun@grad-krk.hr

Gradska uprava:

Josipa Milohnić, stručna suradnica za protokol i informiranje
Telefon: +385 (0)51 401 111
Fax: +385 (0)51 401 151
Fax: +385 (0)51 221 126
E-mail: grad-krk@grad-krk.hr

MLD-USLUGE d.o.o. aktualni koncesionar za dimnjačarske poslove na području Grada Krka

Na 11. Sjednici Gradskog vijeća Grada Krka, održanoj krajem prošle godine, donesena je Odluka o davanju koncesije za obavljanje dimnjačarskih poslova na području Grada Krka, a kojom su predmetni poslovi povjereni tvrtki MLD-USLUGE d.o.o. iz Koprivnice, zastupanoj po direktoru Zvonimiru Poljičku.

Darku Fanuku i u novom mandatu povjereno vođenje UABiA otoka Krka

U Velikoj gradskoj vijećnici, 27. studenog 2019. godine, održana je izborna Skupština Udruge antifašističkih boraca i antifašista otoka Krka koju su pored članova ove najbrojnije otočne asocijacije podržali njezini brojni prijatelji, uzvanici i gosti.

Podjela pozivnica za Božićni prijem Grada Krka

Grad Krk ove godine po prvi put priređuje Božićni prijem koji će se uz prigodan koncertni program dvoje vrsnih glazbenika mlađe generacije: Damira Kedže i Marka Tolje, održati u srijedu, 18. prosinca 2019. godine, u Velikoj gradskoj vijećnici (Kinu Krk) s početkom u 19.00 sati.

Zdravica krčkog gradonačelnika i doček Nove godine uz Love Runners Band

Kao i dosad, Krčani, zajedno s ostalim posjetiteljima grada, 31. prosinca, Staru će godinu na Veloj placi, točno u podne, ispratiti novogodišnjom zdravicom krčkog gradonačelnika, i to uz zabavno-glazbeni program, između 11.00 i 14.00 sati, povjeren grupi L'amour.

U blagdanskom raspoloženju, članovi Socijalnog vijeća krenuli darivati potrebite

Prema ustaljenoj praksi, predstavnici Socijalnog vijeća Grada Krka zajedno s Andreanom Gluvaković, voditeljicom Odsjeka za društvene djelatnosti, povodom nadolazećih božićno-novogodišnjih blagdana, između 11. i 20. prosinca 2019. godine, posjećivat će potrebite obitelji s područja grada Krka, Vrha, Šotoventa i Kornića.

Nagradni natječaj: Reciklažom do umjetnosti 2

Ponikve eko otok Krk d.o.o. raspisuje Nagradni natječaj na temu Reciklažom do umjetnosti, i to s ciljem podizanja svijesti o važnosti zdravog okoliša, odnosno očuvanja Zemlje čistom. Natječaj ostaje otvoren sve do 15. ožujka 2020. godine.

109. Kolegij: Najavljen Javni poziv za financiranje javnih potreba u društvenim djelatnostima za 2020. godinu

U uredu gradonačelnika, 09. prosinca 2019. godine, održan je 109. sastanak Kolegija kojem je pored Darija Vasilića prisustvovao i Josip Brusić, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka.

Kino Krk: Znaš li čuvati tajnu? i Jumanji: Iduća razina

Program Kina Krk u četvrtak, 12. prosinca 2019. godine, s početkom u 20.00 sati, donosi romantičnu komediju Znaš li čuvati tajnu? (Can You Keep A Secret?), redateljice Elise Duran, nakon čega u subotu, 14. prosinca, u 18.00 sati, slijedi akcijska avantura Jumanji: Iduća razina (Jumanji: The Next Level) Jakea Kasdana.

Članice Rukotvorina Krk predstavile prigodnu blagdansku izložbu

Pred punim auditorijem Galerije Decumanus, 07. prosinca 2019. godine, otvorena je blagdanska izložba članica Udruge Rukotvorine Krk pod nazivom Najljepše doba u godini na kojoj su svoje radove pored krčkih kreativki, također, predstavile korisnice krčkog Doma za starije osobe Mali Kartec, ali i Preložanka Smiljana Strahija.

17. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Brusić, održat će se u petak, 13. prosinca 2019. godine, u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 16.30 sati, s time da je predložen sljedeći Dnevni red.

Pretplati se na Grad Krk RSS