baner_-_projekt_prikupljanja_odvodnje_i_prociscavanja_otpadnih_voda_otoka_krka.jpg

info.

Grad Krk | Trg bana Josipa Jelačića 2, 51500 Krk

Radno vrijeme: svakim danom od 08:00 do 11:30, te od 13:00 do 15:00 sati, osim četvrtkom kada se stranke ne primaju.

MB: 2543095 | OIB: 12405095116

Gradska uprava:

Josipa Milohnić, stručna suradnica za protokol i informiranje
Telefon: +385 (0)51 401 111
Fax: +385 (0)51 401 151
Fax: +385 (0)51 221 126
E-mail: grad-krk@ri.t-com.hr

Prikupljanje zahtjeva za dodjelu jednokratne potpore srednjoškolcima

Na temelju Odluke o dodjeli jednokratne potpore (stipendije) učenicima srednje škole za školsku 2018./2019. godinu, Grad Krk objavljuje Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za dodjelu jednokratne potpore (stipendije) učenicima srednjih škola za  školsku 2018./2019. godinu.

Prikupljanje zahtjeva za sufinanciranje knjiga učenicima osnovnih škola

Na temelju Odluke o sufinanciranju troškova nabave školskih udžbenika, radnih bilježnica i školskog pribora učenicima osnovne škole za školsku 2018./2019. godinu, Grad Krk objavljuje Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za sufinanciranje školskih udžbenika, radnih bilježnica i školskog pribora učenicima osnovnih škola za školsku 2018./2019. godinu.

Polarni san: Krčane oduševilo predavanje putopisca Davora Rostuhara

Pred gotovo u cijelosti popunjenim auditorijem Velike gradske vijećnice, 19. rujna 2018. godine, na poziv krčkog Centra za kulturu, putopisac, avanturist i fotograf Davor Rostuhar održao je inspirativno multimedijalno predavanje što ga je publika prihvatila s oduševljenjem, nagradivši predavača u više navrata snažnim aplaudiranjem.

Krčki srednjoškolci zanimljivim videom zaslužili sudjelovanje u programu Euroscola

Učenici Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir - Škole ambasadora Europskog parlamenta, i ove su godine zaslužili nagradu na natječaju #ovajputglasam kojeg je inicirao Ured za informiranje Europskog parlamenta u Republici Hrvatskoj.

Move2Learn, Learn2Move krčke gimnazijalce odveo put Praga

Zahvaljujući inicijativi Move2Learn, Learn2Move pokrenutoj od strane Europske komisije, čitav treći razred gimnazije iz Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir dobio je jedinstvenu priliku na održiv način putovati i upoznati pojedine države - članice Europske unije.

Definiran raspored korištenja osnovnoškolske sportske dvorane

Po isteku roka Javnog poziva za dostavu zahtjeva radi korištenja prostora sportske dvorane Osnovne škole Fran Krsto Frankopan za razdoblje od 15. rujna 2018. do 15. lipnja 2019. godine, održana je sjednica za ovu priliku formiranog Odbora na kojoj su pregledani svi pristigli zahtjevi.

Kino Krk: Johnny English: Ponovno na zadatku (Johnny English Strikes Again)

Program Kina Krk nastavlja se u četvrtak, 20. rujna 2018. godine, s početkom u 21.00 sat, akcijskom komedijom Johnny English: Ponovno na zadatku (Johnny English Strikes Again) redatelja David Kerr, s nezamjenjivim Rowanom Atkinsonom u naslovnoj ulozi.

LINK-IN-ART: Metafizika svjetla u fokusu izložbe Maje Radešić

Multimedijskom izložbom Maje Radešić Svjetlosno tijelo (Luminous Body), u krčkoj Galeriji Decumanus postavljenoj 14. rujna 2018. godine, nastavljen je, ujedno i zaključen izložbeni projekt LINK-IN-ART tijekom kojeg se, na temu primordijalnog i magijskog u suvremenim likovnim praksama, publici prethodno predstavila i Antonia Čačić.

56. Kolegij: Odobrena ulaganja u Šetalište Dražica

U uredu gradonačelnika, 17. rujna 2018. godine, održan je 56. sastanak Kolegija kojem su pored Darija Vasilića prisustvovali njegov zamjenik Čedomir Miler i Marinko Pavlić, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krk.

Donacija krčkih iseljenika u povodu 10. obljetnice Udruge Andrijana Gržetić

U Malenoj gradskoj vijećnici, 14. rujna 2018. godine, održana je press konferencija, koju su zajednički organizirali Humanitarna udruga Andrijana Gržetić te iseljenički klubovi iz New Yorka: Klub žena otoka Krka - New York i Dubasnica Social Club.

Pretplati se na Grad Krk RSS