Natječaj po Operativnom programu regionalnih potpora za ulaganje u opremu

Ministarstvo gospodarstva objavilo je Natječaj za prijavu projekata u okviru Operativnog programa regionalnih potpora za ulaganje u opremu u 2014. godini. Cilj Natječaja je potaknuti poduzetnike na ulaganje u proširenje ili modernizaciju postojećih proizvodnih kapaciteta prema proizvodnji proizvoda veće dodane vrijednosti. Programom je osigurano 132,5 milijuna kuna, a natječaj će biti otvoren do 11. lipnja 2014. godine.

Korisnici potpore mogu biti mali, srednji i veliki poduzetnici koji, uz ostalo, zapošljavaju najmanje dvadeset radnika i namjeravaju modernizirati proizvodnju. Potpora po pojedinom poduzetniku može biti najviše dva milijuna kuna, a oni koji su dobili sredstva iz prošlogodišnjeg programa više se ne mogu javiti.

Natječajna dokumentacija / online prijava:

1. Tekst natječaja  preuzmi
2. Operativni program regionalnih potpora za ulaganja u opremu za 2014. godinu preuzmi
3. Izjava o podmirenim obvezama prema zaposlenicima preuzmi
4. Izjava o korištenim državnim potporama preuzmi