PGŽ: Javni poziv poduzetnicima za dodjelu potpora male vrijednosti iz Programa provedbe mjera ruralnog razvoja Primorsko-goranske županije za razdoblje 2017. - 2020. za razvoj malog gospodarstva u 2022. godini - Mjera 1.2.1.

Primorsko-goranska županija, temeljem Odluke župana od 07. veljače 2022. godine, 09. velajče 2022. Godine, objavila je Javni poziv poduzetnicima za dodjelu potpora male vrijednosti iz Programa provedbe mjera ruralnog razvoja Primorsko-goranske županije za razdoblje 2017. - 2020., a koja se odnosi na nabavu opreme kao ulaganja u dugotrajnu imovinu koja služi unaprjeđenju i modernizaciji obavljanja proizvodne i/ili uslužne djelatnosti, kao i za troškove izrade projektno-tehničke dokumentacije radi pripreme investicijskog ulaganja, evidentirane kao kapitalno ulaganje odnosno projekt upisan u popis dugotrajne imovine za poduzetnike u sektoru malog gospodarstva.

Korisnici mjere su mikro i mali poduzetnici malog gospodarstva registrirani u Republici Hrvatskoj sukladno važećem Zakonu o poticanju razvoja malog gospodarstva te ustanove u stopostotnom privatnom vlasništvu, koji se ne bave poljoprivrednom djelatnosti i koji imaju registrirano sjedište na ruralnom području Primorsko-goranske županije, gdje se, također, mora provoditi i aktivnost.

Cjelovit tekst Javnog poziva može se preuzeti sa službenih internetskih stranica Primorsko-goranska županije ili iz priloga ove obavijesti.