U Gradu Krku po prvi put više od milijun noćenja

Turistička zajednica Grada Krka obavještava kako će se na području Grada Krka po prvi put ostvariti milijunto noćenje, a takav izniman turistički rezultat predstavlja i više nego dobar razlog za slavlje koje će se na Krčkoj rivi održati 24. rujna 2015. godine s početkom u 17.00 sati.

Uz zabavno-glazbeni program, svi posjetitelji imat će priliku uživat u najfinijim krčkim delicijama, poput pršuta, rižota s plodovima mora, slastica i naravno vinima. Stoga, nek ovo proslava bude dobar razlog da u Krk pozovote svoje prijatelje i goste, kako bi se svi zajedno prepustili guštanju, jer riječ je o zaista velikom uspjehu svih subjekata uključenih u stvaranje krčkog turističkog proizvoda!
Program zajednički organiziraju Grad Krk, Turistička zajednica Grada Krka i Komunalno društvo Vecla, a u njemu sudjeluju Hoteli Krk, Valamar Hotels & Resorts, Kuća krčkog pršuta Žužić, Uduga vinara Bukaleta, Gradska glazba Krk, Dječji pjevački zbor Mići Boduli i SuperCover Band.

Program:

• 17.00  nastup Dječjeg pjevačkog zbora Mići Boduli