Treća HNL - zapad, 4. kolo: Krk nadigrao Opatiju

Igralište Josip Uravić Pepi. Gledatelja: 60. Sudac: Željko Frković (Gospić). Pomoćnici: Kezele (Rijeka), Radošević (Gospić).

Strijelci: 1:0 Jović (19'), 2:0 Poropat (41'), 3:0 Jović (63'), 4:0 Bajramović (85').

Žuti kartoni: Kumić, Brozić, Maglić, Jović (Krk), Mance, Zobić, Žgomba (Opatija).

Krk: Tomašić, Kurolt, Antić, Konjić, Kumić, Maglić, Gačanin (od 70' Bajramović), Prpić, Jović, Bošnjak (od 69' Brozić) i Poropat (od 81' Brlošić).

Opatija: Peterfai, Zobić, Francetić (od 46' Vlatković), Šuker, Krešić, Mance, Rudan (od 60' Dunković), Žgomba (od 46' Brajković), Udović, Lazić i Kolić.

Pljesak ispunjenih krčkih tribina na kraju devedesete minute i posljednjeg zvižduka suca Frkovića te gromoglasno odobravanje nadahnute igre ekipe Krka, najveća su nagrada igračima i treneru Starčeviću za prikazanu igru.
Od samog početka domaći nogometaši opasno su prijetili golu Petrfaija da bi u 19. minuti nakon lijepog prodora i asistencije Kurolta pogodio Jović za 1:0. Nakon nekoliko prilika domaćina na 2:0 povisio je Poropat, ovog puta asistent je bio Antić s lijevog boka.
Na početku drugog dijela trener Bogolin pokušava unaprijediti i ubrzati igru uvodeći zamjene no domaćin odgovara u svim segmentima igre te u 63 minuti svojim drugim zgoditkom Jović pokopava bilo kakvu nadu Opatijaca.
U samoj završnici trojka Prpić - Brlošić - Bajramović izigrava sporu i anemičnu obranu gostiju za konačnih 4:0. Golman Petrfai i stativa nakon slobodnog udarca Antića pri kraju utakmice, spasili su Opatijce od još većeg poraza.