Seminar Kako napraviti uspješnu projektnu prijavu za EU fondove

Ulaskom Hrvatske u Europsku uniju hrvatskim poduzetnicima otvorene su značajno šire mogućnosti korištenja EU fondova i programa u odnosu na predpristupno razdoblje. No, značajne mogućnosti za dobivanje sredstava iz tih fondova zahtijevaju od poduzetnika da zadovolje čitav niz uvjeta kako bi ostvarili svoje poticaje.

Zadovoljenje tih uvjeta odnosi se na splet kriterija i procedura koje treba obaviti u cilju pripreme kvalitetne projektne prijave za pridobivanje bespovratnih sredstava iz EU fondova. To se odnosi na sve faze projektne ideje, od identifikacije do formalizacije.
Seminar na temu Kako napraviti uspješnu projektnu prijavu za EU fondove, koji će se u prostorijama Grada Krka odvijati 13., 16. i 17. prosinca 2013. godine, između 10.00 i 15.00 sati (10.00 - 11.30, prvi dio; 11.30 - 11.45, pauza; 11.45 - 13.15, drugi dio; 13.15 - 13.30, pauza; 13.30 - 15.00, treći dio), polaznike bi trebao opskrbiti bitnim znanjima za što uspješnije zaokruživanje vlastitih ideja i pretvaranje istih u kvalitetne projekte spremne za pridobivanje EU sredstava, ali i pružiti odgovore na mnoga praktična pitanja uz upoznavanje s konkretnim primjerima i preporuka utemeljenim na dugogodišnjem iskustvu.
Ova je edukacija namijenjena je menadžerima (osobito top i middle menadžment), vlasnicima, članovima uprava, donositeljima odluka na svim razinama, osobama na upravljačkim položajima u tvrtkama, članovima projektnih timova i menadžerima koji surađuju s voditeljima projekata ili projektnim timovima te svima koji žele unaprijediti svoja znanja iz područja projektnog menadžmenta EU fondova.
Edukaciju će voditi certificirani European Project Manageri Poslovnog biroa PBIRO d.o.o., s iskustvom u pripremi i vođenju brojnih uspješnih EU projekata. Seminar je verificiran od strane Ministarstva poduzetništva i obrta, a troškove seminara uz spomenuto Ministarstvo snose Udruženje obrtnika Krk, Grad Krk i Poslovni biro PBIRO d.o.o. Rijeka, što znači da je ova edukacija za sve polaznike posve besplatna.