S radom započinje Ljetna sportska akademija

Atletski klub Krk iznova potpisuje organizaciju Ljetne sportske akademije, koju čine druženje uz školu plivanja i ljetne igre. I ove su godine za sve polaznike pripremljena nova iznenađenja uz koje će deset dana učenja i treniranja plivačkih vještina proletjeti u zabavi i veselju.

Prva smjena organizirati će se između 01. i 12. srpnja na plaži Portapisana. Jutarnji termin za treninge i igu je od 08.30 do 11.30, a poslijepodnevni od 18.30 do 20.30 sati. Druga, najvjerojatnije i posljednja smjena, održat će se između 15. do 26. srpnja, na istom mjestu. Uvjet za sudjelovanje je da se dijete zna održavati na površini vode.
Puna cijena sudjelovanja na Ljetnoj sportskoj akademiji iznosi 550,00 kn. Za drugo dijete iz iste obitelji popust je 50,00 kn. Mališanima s područja Grada Krka odobrena je subvencija u iznosu od 150,00 kn, pa im se za istu umanjuje cijena sudjelovanja. Članovi Atletskog kluba Krk te njihovi braća i sestre također imaju dodatni popust od 50,00 kn.
U cijenu je uključeno 30 sati poduke iz plivačkih stilova, poduka i igranje ljetnih sportova (odbojke, graničara, nogometa, rukometa, snalaženja u prostoru, orijentacijskog trčanja, ronjenja, vaterpola, igara u i oko vode), završno natjecanje, osiguranje od nezgode, majica, diploma i memorabilijski DVD.
Svi zainteresirani za prijave ili raspitivanje o detaljima sportskih radionica mogu se javiti na 091 22 21 723 ili krk@atletika.tv, odnosno doći na sastanak roditelja djece prijavljene za prvu smjenu koji će se 28. srpnja s početkom u 17.00 sati održati u Maloj vijećnici Grada Krka.