Radionica u Omišlju: Doznajte kako sastaviti projektni prijedlog

LAG Kvarnerski otoci i riječka Udruga za razvoj civilnog društva SMART organiziraju besplatnu radionicu o pisanju projektnih prijedloga namijenjenu predstavnicima udruga, ali i fizičkim osobama koje žele aplicirati na različite natječaje. Ova jednodnevna edukacija održat će se 11. studenog 2017. godine u Vijećnici Općine Omišalj (Prikešte 13, Omišalj), s početkom u 10.00 sati.
Neke od tema o kojima će se raspravljati su: što je projekt i projektna logika, koji su dijelovi standardne strukture projektnog prijedloga te kako opisati problem i postaviti ciljeve projekta, odnosno odrediti projektne aktivnosti i definirati očekivane rezultate. Uz prezentacije i diskusiju, sudionike ove radionice očekuje i rad u manjim grupama te vježbanje pisanja pojedinih dijelova projektnog prijedloga.
Kako biste se priključili edukaciji, kojoj je financijsku podršku pružila Primorsko-goranska županija, obveznu prijavu potrebno je proslijediti mailom, i to na jovana@kvarnerski-otoci.hr.