Pogledajte kako je protekla ovogodišnja Best Stay konferencija!

Sedma po redu međunarodna konferencija Best Stay 2021 po prvi se put, 07. i 08. listopada, održala u gradu Krku. Ovaj strukovni event, u organizaciji tvrtke Proper d.o.o. iz Rijeke, okupio je više od 150 sudionika uključujući hotelijere, predstavnike turističkih agencija i turističkih zajednica, dobavljače te ostale stručnjake iz sfere turizma. Konferencija je dosad priređena u Opatiji, Splitu i Dubrovniku, a njezino krčko izdanje organizacijski je pomogla i Turistička zajednica Grada Krka.

Svim sudionicima ovaj je event omogućio umrežavanje, odnosno unaprijed dogovorene sastanke, interaktivne izložbene prostore ili popodnevne timske aktivnosti, a kako je sve proteklo doznajte iz video-priloga u nastavku!