PGŽ: Javni poziv za dodjelu potpora temeljem Programa dodjele potpora male vrijednosti poduzetnicima na području Primorsko-goranske županije u 2023. godini

Na temelju točke VIII. Programa dodjele potpora male vrijednosti poduzetnicima na području Primorsko-goranske županije u 2023. godini (Službene novine broj 31/23) i točke I. Odluke o raspisivanju Javnog poziva za dodjelu potpora temeljem Programa dodjele potpora male vrijednosti poduzetnicima na području Primorsko-goranske županije u 2023. godini, Primorsko-goranska županija, Upravni odjel za turizam, poduzetništvo i ruralni razvoj, 21. rujna 2023. godine, objavljuje Javni poziv za dodjelu potpora temeljem Programa dodjele potpora male vrijednosti poduzetnicima na području Primorsko-goranske županije u 2023. godini.

Predmet ovog Javnog poziva dodjela je potpora male vrijednosti poduzetnicima sa svrhom realizacije ciljeva Programa dodjele potpora male vrijednosti poduzetnicima na području Primorsko-goranske županije u 2023. godini, i to putem sljedećih mjera:

• Mjera 1.: Sufinanciranje troškova opreme - prerađivačke djelatnosti,
  • Mjera 2.: Poticanje energetske učinkovitosti,
  • Mjera 3.: Potpore novoosnovanim tvrtkama/obrtima,
  • Mjera 4.: Poticanje zapošljavanja i samozapošljavanja žena,
  • Mjera 5.: Sufinanciranje pripreme i prijave projekta za EU fondove.

Prijave se zaprimaju 15 dana od dana objave Javnog poziva na službenoj internetskoj stranici Primorsko-goranske županije.

Prezentacija Javnog poziva održat će se u ponedjeljak, 25. rujna 2023. godine, s početkom u 16.00 sati u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja Rijeka (Guvernerova palača). Dolazak je potrebno najaviti e-mailom na: gospodarstvo@pgz.hr.