Odsviran peti Evo ti pa slušaj!

Na boćalištu Sportsko-rekreativnog centra Josip Uravić Pepi, 23. kolovoza 2013., pred svake godine sve brojnijom publikom, održano je peto izdanje rock festivala Evo ti pa slušaj!, zamišljeniog kao prilika da se krčkoj publici predstavi glazba šarolike otočne demo scene.

Ovaj nastavak predstavljanja mladih glazbenih snaga koji se svake godine odigrava tijekom Prvomajskog inkubatora donio je polusatne demonstracije krčkih bendova Brain Production, Killing jar te Buco i Kalašnjikovi, dok su kao headlineri festivala predstavljeni popularni zagrebački ska-punkeri Kawasaki 3P. Udruga demo bendova otoka Krka, inače organizator ove manifestacije, istače kako im je cilj ovaj jednodnevni festival profilirati u svojevrstan krčki brend prepoznatljiv po dobroj muzici, zabavi i druženju. Uz to, jedna od važnijih zadaća ovakvih okupljanja jest ohrabriti i potaknuti mlade da što više vremena provode razvijajući različite oblike vlastite kreativnosti.
Realizaciju ovog glazbenog događanja svojim su sponzorstvom omogućili: Grad Krk, Turistička zajednica Grada Krka, Građevinsko poduzeće Krk, Hirter, Teri Trgovina, Vinarija Katunar, Hotel Malin, Pekara Vrbnik, Pekara Ilirija, Mesnica Žužić, Memento Venerem, Marizo, Obrt Luka i Prestige Nekretnine.