Odmori OSI: Radionica za privatne iznajmljivače o pristupu i pristupačnosti osoba s različitim vrstama invaliditeta

Hrvatski savez udruga za mlade i studente s invaliditetom SUMSI u suradnji s Gradom Krkom poziva na radionicu čiji je cilj educirati male privatne iznajmljivače o pristupu i pristupačnosti osoba (turista) s različitim vrstama invaliditeta.

Radionica će se održati u četvrtak, 25. travnja 2024. godine, s početkom u 17.00 sati u Maloj vijećnici Grada Krka. Voditelji i edukatori bit će predstavnici Saveza SUMSI, tj. osobe s invaliditetom koje imaju dugogodišnje iskustvo u sličnim edukacijama te predstavnici struke i institucija. Edukacija se, u sklopu projekta Odmori OSI, provodi uz financijsku podršku Ministarstva turizma i sporta Republike Hrvatske.