Odigran tradicionalni boćarski turnir Dan Grada Krka

Nakon što je ovogodišnje izdanje tradicionalnog boćarskog turnira Dan Grada Krka isprva odgođeno zbog lošeg vremena, ovo krčkim boćarima osobito drago natjecanje konačno je odigran 09. lipnja 2013. godine na boćalištu Sportsko-rekreativnog centra Josip Uravić Pepi.

Dobrom igrom u pobjednike turnira promaknuli su se članovi Udruge umirovljenika Grada Krka (Ivan Kosić, Antonio Stenta, Nikola Žic i Jože Dolničar) potukavši u finalu rezultatom 6:3 ekipu Mjesnog odbora Vrh (Jerko Žic, Pere Mrakovčić i Zlatko Kosić). U napetoj borbi za treće mjesto Mjesni odbor Poljica (Danijel Brozić, Mladen Milohnić i Frane Brozić) pobijedio je tim Grada Krka (Milan Žužić, Neven Grba, Denis Šikljan), i to rezultatom 8:7.
Najboljim boćarima, po završetku natjecanja, zaslužena priznanja podijelio je predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka Josip Staničić.

Rezultati turnira:

1. Udruga umirovljenika Grada Krka I