Odigran 26. boćarski turnir Sv. Lovro - Krčki sajam

Na boćalištu Sportsko rekreativnog centra Josip Uravić Pepi, posljednjeg dana Krčkog sajma, 10. kolovoza 2013. godine, odigran je istoimeni 26. po redu boćarski turnir.

Ovo tradicionalno natjecanje, koje Udruga umirovljenika Grada Krka, pod pokroviteljstvom Grada Krka, organizira u vrijeme trajanja jedne od naprepoznatljivijih otočnih manifestacija, okupilo je osam četveročlanih ekipa (Krk - M, Krk - Ž, Rovinj - M, Rovinj - Ž, Mali Kartec, Punat, Šotovento i Malinska), a igralo se do ukupno 13 punata, sa zabranom izbijanja, i to na ispadanje - sistemom kupa.
Pobjedu je dobrom igrom odnio muški tim Rovinja, u sastavu Tomo Hrelja, Mate Damijanić, Josip Zec i Slavko Vranić. Srebro je pripalo muškom timu Krka, u sastavu Ivan Kosić, Joža Dolničar, Miko Žic i Josip Šamanić, a bronca Krčankama, Biserki Dolničar, Seciliji Magaš, Štefici Vukas i Gordani Šegota. Za njima su, u konačnom poretku, uslijedili Punat, ženski tim Rovinja, Šotovento, Malinska i Mali Kartec.
Najboljim boćarskim timovima zaslužene pehare podijeli su krčki gradonačelnik Darijo Vasilić i predsjednik Udruge umirovljenika Grada Krka Josip Cvelić, a druženje je nastvljeno uz svirku krčke Klape Nono.