Obavijest o prikupljanju zahtjeva za dodjelu novčanih naknada osnovnoškolcima i jednokratnih potpora (stipendija) srednjoškolcima

Grad Krk, 26. srpnja 2022. godine, raspisao je Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za dodjelu novčane naknade u svrhu nabave drugih obrazovnih materijala i bilježnica učenicima osnovne škole za 2022./2023. školsku godinu te Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za dodjelu jednokratne potpore (stipendije) u svrhu nabave udžbenika, radnih bilježnica i bilježnica učenicima srednje škole za 2022./2023. školsku godinu.

Cjelovite javne pozive i pripadajuću dokumentaciju možete preuzeti sa sljedećih poveznica:

1) Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za dodjelu novčane naknade u svrhu nabave drugih obrazovnih materijala i bilježnica učenicima osnovne škole za 2022./2023. školsku godinu: OVDJE.

2) Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za dodjelu jednokratne potpore (stipendije) u svrhu nabave udžbenika, radnih bilježnica i bilježnica učenicima srednje škole za 2022./2023. školsku godinu: OVDJE.

Za sve dodatne informacije i pojašnjenja kontakt telefon: 051/401-120 ili e-mail adresa: andreana.gluvakovic@grad-krk.hr.