Javna rasprava (savjetovanje) o Projektu izgradnje širokopojasne mreže sljedeće generacije u Gradu Krku i svim otočnim općinama

Grad Krk, kao nositelj projekta, pokreće javnu raspravu o Projektu izgradnje širokopojasne mreže sljedeće generacije u Gradu Krku i općinama Baška, Dobrinj, Malinska-Dubašnica, Omišalj, Punat i Vrbnik.

Projekt se provodi unutar Okvirnog programa za razvoj infrastrukture širokopojasnog pristupa u područjima u kojima ne postoji dostatan komercijalni interes za ulaganja (ONP, NN 68/2016).

Javna rasprava traje od 03. prosinca 2018. do 07. siječnja 2019.

Projektni dokumenti za javnu raspravu obuhvaćaju:

1. Dopis Nositelju ONP-a (NOP-u) o pokretanju javne rasprave preuzmite: ovdje.
  2. Detaljne upute operatorima i ostalim zainteresiranim stranama za javnu raspravu projekta preuzmite: ovdje.
  3. Nacrt Plana razvoja širokopojasne infrastrukture (PRŠI) preuzmite: ovdje.
  4. Prilog A nacrtu PRŠI-ja (tablica za određivanje boja - mapiranje) preuzmite: ovdje.

Molimo operatore i druge zainteresirane strane da sve tražene informacije, očitovanja i podatke dostave najkasnije do 07. siječnja 2019., u 15.00 sati, na adresu elektroničke pošte Grada Krka: sdmok-prsi-jr@grad-krk.hr