Nadolazeće aktivnosti krčke Udruge Grad na gori

Tijekom ovog mjeseca krčka Udruga Grad na gori izuzev organiziranja edukacije i radionice sudjelovati će u realizaciji humanitarne akcije kojom se prikupljaju sredstva za Dječju bolnicu Kantrida.

No krenimo redom. Edukacija namijenjena volonterima prijavljenim za sudjelovanje u nedavno predstavljenom projektu Zajedno (kojeg čini niz radionica za osobe s teškoćama u razvoju) biti će održana u Omišlju, i to 06. prosinca, s početkom u 17.00 sati. Svi zainteresirani za sudjelovanje u ovom vrijednom programu još uvijek se mogu prijaviti na broj 091 39 39 340 ili e-mail udruga.grad.na.gori@gmail.com.
Radionica za osobe s teškoćama u razvoju planira se održati u Malinskoj, 13. prosinca, s početkom u 17.00 sati. Svi koji se žele priključiti radionici, a imaju u svojoj obitelji osobe s teškoćama u razvoju, mogu se javiti na prethodno istaknute kontaktne podatke.
Humanitarna akcija Kap po kap - čitav slap, kojom se prikupljaju sredstva za Dječju bolnicu Kantrida odvijati će se između 09. i 23. prosinca, u prosturu riječkog ZTC-a (Zapadnog trgovačkog centra). Humanitarna akcija koju Udruga Grad na gori organizira u suradnji sa zagrebačkom Udrugom Krugovi i ZTC-om okupiti će značajan broj sudionika - volontera s otoka Krka. U akciju će se uključiti Klapa Zvonimir iz Baške, doniranjem nastupa 14. prosinca te Udruga Zumba Zlatni otok iz Omišlja koja će, plesnim performansom svojih članova, posjetitelje trgovačkog centra zabavljati 21. prosinca. Ako želite podržati ovu inicijativu, usmjerenu na pomoć najmanjima, u naznačenom vremenskom periodu tijekom čitavog dana posjetite ZTC te pronađite i pridružite se vrijednim otočanima. Svi zainteresirani za volontiranje tijekom ove akcije mogu se također javiti na prethodno istaknute kontaktne podatke.