Krenule izmjene DPU-a dijela poslovne Zone 29 na predjelu sv. Petar u Krku i UPU-a 1 - Krk

Sukladno odredbom članka 88. Zakona o prostornom uređenju, Jedinstveni upravni odjel Grada Krka obavještava da se sukladno Odluci o izradi Izmjena Detaljnog plana uređenja dijela poslovne Zone 29 na predjelu Sv. Petar u gradu Krku i Izmjena Urbanističkog plana uređenja UPU 1- Krk (NA1, R11, R38, R310, R311), donesenoj na sjednici Gradskog vijeća Grada Krka održanoj 24. rujna 2014. godine, pristupilo izradi Izmjena Detaljnog plana uređenja dijela poslovne Zone 29 na predjelu Sv. Petar u gradu Krku i Izmjena Urbanističkog plana uređenja UPU 1- Krk (NA1, R11, R38, R310, R311). Njihova izmjena provodi se u jedinstvenom postupku.

Detaljne obavijesti o tijeku izrade navedenih izmjena planova mogu se dobiti u Odsjeku za prostorno planiranje i zaštitu okoliša Grada Krka, Trg bana Josipa Jelačića 2, 51500 Krk (tel. 051 401 118).
Najmanje osam dana prije početka javne rasprave bit će objavljeno mjesto, datum početka i trajanje javnog uvida u prijedlog izmjena navedenih planova, mjesto i datum javnog izlaganja te rok u kojem se Gradu Krku dostavljaju pisana očitovanja, mišljenja, prijedlozi i primjedbe. Rasprava će biti objavljena u dnevnom tisku te na mrežnim stranicama resornog Ministarstva, odnosno Grada Krka.