Krčkim karatistima niz medalja u 4. kolu županijske lige te na međunarodnom splitskom Kupu Sv. Duje

U sportskoj dvorani u Mavrincima, 28. travnja 2013. godine, u organizaciji Karate kluba Grobničan, održano je posljednje, 4. kolo karate lige Primorsko-goranske županije za sezonu 2012./2013.
Natjecatelji iz Karate kluba Krk Croatia, u jakoj konkurenciji ondje su ostvarili zavidne rezultate: Antonio Stipanović 1. mjesto u kategoriji mlađih učenika +40 kg, Lorena Stipanović 3. mjesto u kategoriji učenica -40 kg, Dominik Nonveiller 1. mjesto u kategoriji mlađih kadeta -46 kg, Branimir Vančina 2. mjesto u kategoriji mlađih kadeta + 52 kg i Glorija Olić 3. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja -46 kg. Pored osvajača medalja na ovom su natjecanju također sudjelovali: Manuel Bajčić, Petar Bosančić, Dora Blažević i Stela Polonijo.
Uspješni nastupi krčkih karatista nastavljeni su u nedjelju, 05. svibnja 2013. godine, kada je u organizaciji Karate kluba Jadran u Sportskom centru Gripe u Splitu održan međunarodni karate turnir Kup Sv. Duje. Među 340 natjecatelja iz 40 klubova s područja Bosne i Hercegovine te Hrvatske, Krčani su ostavrili sljedeće rezultate: Ena Karabaić 3. mjesto u kategoriji mlađih učenica -28 kg, Stella Polonijo 3. mjesto u kategoriji učenica -32 kg, Bernarda Galjanić 2. mjesto u kategoriji učenica -44 kg, Glorija Olić 2. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja -50 te Manuel Bajčić 2. mjesto u kategoriji mlađih kadeta -57 i Branimir Vančina 2. mjesto u kategoriji mlađih kadeta +57.