Krčki karatisti na Kastavskim sportskim igrama zaslužili niz medalja

U kastavskoj sportskoj dvorani, kao dio programa proslave Dana grada Kastva, 01. lipnja 2014. godine, u sklopu 51. Kastavskih sportskih igara održan je karate turnir za čiju je organizaciju bio zadužen tamošnji karate klub.

Na tom je natjecanju nastupilo 110 karatista iz deset klubova s područja Primorsko-goranske županije, a među njima i članovi Karate kluba Krk. Rock Hunjadi tako je među cicibanima -28 kg bio treći, Lucija Lesica među cicibankama -29 kg treća, Lovro Živković među cicibanima -33 kg prvi, Mateo Mrakovčić među cicibanima +33 kg drugi, Nadal Vigo Buweden među mlađim učenicima -28 kg  prvi, Matej Ban među mlađim učenicima +33 kg treći, Petar Bosančić među mlađim učenicima +33 kg drugi, Dominik Mance među učenicima -35 kg treći, Bernarda Galjanić među mlađim kadetkinjama +45 kg treća, Glorija Orlić među mlađim kadetkinjama +45 kg prva te Branimir Vančina među mlađim kadetima +55 kg prvi.
Nešto manje uspjeha na ovom natjecanju imali su Tia Leleković, Bruno Brnjaković, Arian Pinezić i Antonio Šutić.
Ovom prilikom pozivaju se svi ljubitelji karate sporta da daju podršku našim vrijednim karatistima, i to 08. lipnja, ove godine, kada Karate klub Krk u prostoru sportske dvorane u Malinskoj, organizira 6. Krk kup, koji će, kako stvari zasad stoje, biti međunarodnog karaktera.