23. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Brusić, održat će se u ponedjeljak, 14. prosinca 2020. godine, u Velikoj vijećnici Grada Krka s početkom u 17.00 sati, s time da je predložen sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika s 22. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 26. studenog 2020. godine (s Izvješćem o donesenim Zaključcima Gradskog vijeća).

Materijal preuzmite: OVDJE.

02. Prijedlog II. Izmjene i dopune Proračuna Grada Krka za 2020. godinu s prilozima.

Materijal preuzmite: OVDJE.

03. Prijedlog Odluke o II. Izmjeni i dopuni Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Krka za 2020. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

04. Prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o raspodjeli rezultata za 2019. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

05. Prijedlog Odluke o II. Izmjeni Programa održavanja komunalne infrastrukture u 2020. godini.

Materijal preuzmite: OVDJE.

06. Prijedlog II. Izmjene i dopune Programa građenja komunalne infrastrukture za 2020. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

07. Prijedlozi II. izmjena programa raspodjele/korištenja sredstava turističke i ekološke pristojbe za 2020. godinu, i to:

a) Prijedlog II. Izmjene Programa raspodjele turističke pristojbe za 2020. godinu;

b) Prijedlog II. Izmjene Programa korištenja ekološke pristojbe za 2020. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

08. Prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o kriterijima za financiranje Javne vatrogasne postrojbe Grada Krka za 2020. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

09. Prijedlog Izmjene Programa korištenja sredstava naknade za zadržavanje nezakonito izgrađenih zgrada u prostoru na području Grada Krka u 2020. godini.

Materijal preuzmite: OVDJE.

10. Prijedlog Programa korištenja sredstava ostvarenih od zakupa, prodaje, prodaje izravnom pogodbom, privremenog korištenja i davanja na korištenje izravnom pogodbom poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Krka u 2020. godini.

Materijal preuzmite: OVDJE.

11. Prijedlog Proračuna Grada Krka za 2021. i projekcija za 2022. i 2023. godinu s prilozima.

Amandmane preuzmite: OVDJE.

12. Prijedlog Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Krka za 2021. godinu.

Amandmane preuzmite: OVDJE.

13. Prijedlog Odluke o porezima Grada Krka.

Amandmane preuzmite: OVDJE.

14. Prijedlozi programa/plana raspodjele/korištenja sredstava turističke i ekološke pristojbe te spomeničke rente za 2021. godinu, i to:

a) Prijedlog Programa raspodjele sredstava turističke pristojbe za 2021. godinu;

b) Prijedlog Programa korištenja sredstava ekološke pristojbe za 2021. godinu;

c) Prijedlog Plana raspodjele sredstava spomeničke rente za 2021. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

15. Prijedlog Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2021. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

16. Prijedlog Programa građenja komunalne infrastrukture za 2021. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

17. Prijedlog Programa korištenja sredstava naknade za zadržavanje nezakonito izgrađenih zgrada u prostoru na području Grada Krka u 2021. godini.

Materijal preuzmite: OVDJE.

18. Prijedlog Programa korištenja sredstava ostvarenih od zakupa, prodaje, prodaje izravnom pogodbom, privremenog korištenja i davanja na korištenje izravnom pogodbom poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH na području Grada Krka u 2021. godini.

Materijal preuzmite: OVDJE.

19. Prijedlog Odluke o privremenoj zabrani radova na području Grada Krka u 2021. godini.

Materijal preuzmite: OVDJE.

20. Prijedlog Odluke o imenovanju Vijeća za dodjelu koncesijskih odobrenja.

21. Pitanja i odgovori.

Dopuna Dnevnog reda 23. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka:

Materijal preuzmite: OVDJE.

22. Prijedlog Odluke o oslobađanju plaćanja zakupnine za zakup poslovnih prostora za vrijeme trajanja epidemije bolesti COVID-19.

Materijal preuzmite: OVDJE.

23. Prijedlog Odluke o oslobađanju od obveze plaćanja komunalne naknade za poslovni prostor i građevinsko zemljište koje služi za obavljanje poslovne djelatnosti za vrijeme trajanja epidemije bolesti COVID-19.

Materijal preuzmite: OVDJE.

24. Prijedlog Odluke o stavljanju izvan snage Odluke o uvođenju (naplati) ekološke pristojbe.

Materijal preuzmite: OVDJE.

25. Prijedlozi dokumenata sustava civilne zaštite.

Materijal preuzmite: OVDJE.

Dopuna Dnevnog reda 23. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka:

Materijal preuzmite: OVDJE.

26. Izvješće o prestanku mandata članu Gradskog vijeća i početku obnašanja dužnosti zamjenika člana Gradskog vijeća s Prijedlogom Zaključka o utvrđivanju dana prestanka mandata članu Gradskog vijeća i početku obnašanja dužnosti zamjenika člana Gradskog Vijeća

Predlagatelj: Mandatna komisija.

Materijal preuzmite: OVDJE.

27. Prijedlog Odluke o razrješenju i izboru potpredsjednika Gradskog vijeća Grada Krka.

Predlagatelj: Odbor za izbor, imenovanja i razrješenja.

Materijal preuzmite: OVDJE.

28. Prijedlog Odluke o davanju suglasnosti na beskamatni zajam.