22. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Brusić, održat će se u četvrtak, 26. studenog 2020. godine, u Velikoj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, s time da je predložen sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika s 21. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 15. listopada 2020. godine.

Materijal preuzmite: OVDJE.

02. Prijedlog Odluke o davanju suglasnosti za provedbu ulaganja unutar tipa operacije 2.1.1. Razvoj opće društvene infrastrukture u svrhu podizanja kvalitete života stanovnika LAG-a.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

Materijale preuzmite: OVDJE.

03. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o osnivanju Javne vatrogasne postrojbe Grada Krka kao javne ustanove.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

Materijale preuzmite: OVDJE.

04. Prijedlog Odluke o razrješenju i izboru predsjednika Odbora za poljoprivredu.

Predlagatelj: Kandidacijska lista nositelja Davida Mrakovčića.

Materijale preuzmite: OVDJE.

05. Ponikve eko otok Krk d.o.o., Ponikve voda d.o.o. i Ponikve usluga d.o.o.:

a) Godišnji izvještaj za 2019. godinu,

b) Izvješće o radu davatelja javne usluge (Obrazac IRDJU).

Podnositelj Izvješća: TD Ponikve Krk.

Materijale preuzmite ovdje: 1, 2.

06. Pitanja i odgovori.