Ekološka tržnica u gradu Krku

Na prostoru iznad Krušije u gradu Krku (kod spomenika Pralji), u subotu, 21. srpnja 2018. godine, s početkom u 09.00 sati, održat će se ekološka tržnica čiju organizaciju vodi Udruga Progres Krk kojoj je zadaća promovirati ekološki uzgoj hrane tj. ekološki certificirane proizvode.

U svom najrecentnijem izdanju na tržnici će se moći pronaći ekološki med, aronija i njezine prerađevine, voće povrće i prerađevine istog, mliječni proizvodi, sirevi, suhomesnati proizvodi, žitarice i razna brašna, gotovi pekarski proizvodi, ekološki namazi, veganski proizvodi, jabučni ocat, razna tjestenina, bučino ulje te konopljino ulje, kao i drugi proizvodi od konoplje.

Ovom će prigodom svoje proizvode na krčkoj ekološkoj tržnici predstaviti: Smid, OPG Sokić, Pekarski obrt Demetra, Kmetija Žgajnar, OPG Loboda, OPG Borojević, OPG Brolich, OPG Mičić, EKO Janko, OPG Prenc i OPG Andreja Petrović.