Edukacija za korisnike potpora iz Mjere 10 Programa ruralnog razvoja

U Velikoj gradskoj vijećnici, 04. i 11. travnja 2019. godine, od 09.00 do 15.00 sati, održat će se dvije besplatne edukativne radionice namijenjene obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima koja su korisnici potpora iz Mjere 10 Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske 2014. - 2020. Edukaciju organizira Savjetodavna služba Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske, Podružnica u Primorsko-goranskoj županiji.

Vođenje obiju radionica, prve na temu Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (04. travnja) i druge na temu Poljoprivredno okolišna načela u praksi 3 (11. travnja) povjereno je timu stručnjaka kojeg čine: Karmen Karlić, Žarko Mulc, Marijana Lemić i Vladimir Škarić. Prijave za sudjelovanje vrše se putem online prijavnice dostupne na stranicama Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske ili Savjetodavne službe. Sve ostale informacije mogu se dobiti mailom na: Karmen.Karlic@mps.hr, Zarko.Mulc@mps.hr, Marijana.Lemic@mps.hr ili Vladimir.Skaric@mps.hr.