Doživite Krk u posebnom blagdanskom ozračju; fotografije podijelite na društvenim mrežama

S prvom adventskom nedjeljom, Grad Krk odjenuo je svoje svečano, blagdansko ruho. Upaljene lampice, brojni ukrasi i mnoštvo prigodnih događanja pozivnica su svima da s obitelji i prijateljima posjete i uživaju u posebnom blagdanskom ozračju grada Krka!

Stoga, ne zaboravite ponijeti mobitele i/ili fotoaparate i zabilježiti svoju adventsku avanturu te ju potom podijeliti na društvenim mrežama koristeći oznaku #VisitKrkCity. Upravo putem takvih objava, Turistička zajednica Grada Krka predstavit će sve ljepote našeg grada uronjenog u ugodnu blagdansku atmosferu. A kako biste se pridružili novoj inicijativi Hrvatske turističke zajednice, pri objavljivanju fotografija, oznaci #VisitKrkCity pridružite i oznake #CroatiaWinterWonderland i/ili #MagicalCroatia, a čiji je cilj pozvati domaće i strane turiste da upoznaju Hrvatsku u vrijeme adventa, i to putem fotografija i video zapisa publiciranih na društvenim mrežama.

Dodajmo tome kako Turistička zajednica Grada Krka od ponedjeljka, 06. prosinca, u Turističkom-informativnom centru (TIC-u), na adresi J. J. Strossmayera 9 u gradu Krku, radnim danima između 08.00 i 15.00 sati te subotom između 08.00 i 13.00 sati, dijeli besplatne božićno-novogodišnje čestitke svim privatnim iznajmljivačima, partnerima i suradnicima.

Program ovogodišnjeg Adventa u Krku dostupan je: OVDJE!