Donacijski koncert komorne glazbe polaznika Ljetne glazbene akademije u Krasu

Koncert polaznika Ljetne glazbene akademije u Krasu koju predvode violončelist Gregor Pfisterer i komorna violinistica Jelena Galić, oboje profesori glazbe, održat će se u subotu, 11. kolovoza 2018. godine, u crkvi sv. Franje u gradu Krku, s početkom u 20.30 sati.

Ovaj koncert komorne glazbe za violinu, violu, violončelo i flautu, koji je dijelom projekta Krasno ljeto u Krasu što ga je inicirao graditelj violina Johannes Galić, predstavit će skladateljske velikane poput Antonija Vivaldija, Tomasa Albinonija, Josepha Bodina de Boismortiera, Johanna Sebastiana Bacha, Josepha Haydna, Felixa Mendelssohna i Heitora Villa-Lobosa.

Ulaz na koncert je slobodan ili uz donaciju kojom će se pomoći liječenje malenog Tea Jelenovića iz Klimna, rođenog 2015. godine s dijagnozom artrogripoze.

Prilozi: