Dječji svijet u iščekivanju Uskrsa, izložba Dječjeg vrtića Katarina Frankopan

Otvorenje prigodne izložbe Dječjeg vrtića Katarina Frankopan Dječji svijet u iščekivanju uskrsa održati će 21. ožujka 2014. godine u krčkoj Galeriji Decumanus s početkom u 10.00 sati.

Ovu  sada već tradicionalnu izložbu, koja se svake godine priređuje početkom proljeća, činiti će radovi mališana iz matičnog vrtića u gradu Krku, ali i ostalih otočnih podružnica: Malinske, Baške, Omišlja, Njivica, Vrha, Vrbnika i Polja. Svaki od navedenih vrtićkih kolektiva predstaviti će se posebno izrađenim kućicama ukrašenim mnogobrojnim radovima na temu Uskrsa.
Taj pravi mali grad lociran u krčku galeriju svi zainteresirani imati će prilike razgledati do 28. ožujka, i to svakim radnim danom od 10.00 do 12.00 te od 18.00 do 20.00, odnosno subotom od 10.00 do 12.00 sati ili uz prethodnu najavu organizatoru Centru za kulturu Grada Krka na 051 220 041 ili kultura@gradkrk.net.