Brojne aktivnosti u Tjednu otvorenih vrata Dječjeg vrtića Katarina Frankopan

Matični vrtić odgojno-obrazovne ustanove Katarina Frankopan zajedno sa svim otočnim podružnicama (u Vrhu, Malinskoj, Njivicama, Omišalju, Polju, Baški i Vrbniku), između 18. i 21. travnja 2017. godine, priređuje Tjedan otvorenih vrata, tijekom kojeg su ondje dobrodošli svi posjetitelji željni detaljnijeg upoznavanja s radom same ustanove.
U skladu sa statusom Eko-vrtića, pored brojnih programa - radionica i igara - što će se svakodnevno na temu zdravlja, a posebice zdrave ishrane, odvijati duž čitavog otoka, 18. travnja, u Matičnom vrtiću Krk, s početkom u 18.00 sati, dr. Sandra Pavičić Žeželj, za roditelje svih vrtićara, održat će zasigurno korisno izlaganje pod nazivom Masti - prehrana i zdravlje.
Pored toga, informativni sastanak namijenjen roditeljima koji su zainteresirani za upis djeteta u jasličku ili vrtićku skupinu Dječjeg vrtića Katarina Frankopan za iduću pedagošku godinu, održat će se 19. travnja, u Matičnom vrtiću Krk, s početkom u 18.00 sati, i to za vrtićke jedinice u Krku, Vrhu, Omušlju, Njivicama, Baški, Vrbniku i Polju, dok će se za roditelje s prebivalištem na području Općine Malinska-Dubašnica takav sastanak prirediti, 20. travnja, u Velikoj vijećnici Općine Malinska-Dubašnica, s početkom u 17.30 sati.

Aktivnosti Matičnog vrtića Krk

18. travnja, 09.00
► Voćni dan, radionica pripreme voćnih salata uz zajedničku degustaciju

19. travnja, 09.30