Boćarski klub Brzac bobjednik Druge županijske lige Rijeka - Primorje - Otoci

U natjecateljskoj sezoni 2012./2013. boćari Boćarskog kluba Brzac uspjeli su nakon mnogih natjecanja na području Primorsko-goranske županije, ostvariti najveći uspjeh, i to od osnutka kluba. Pobjedom u Drugoj županijskoj ligi Rijeka - Primorje - Otoci plasirali su se u dugoočekivanu Prvu.

Netom zaključena Liga imala je 18 kola, od čega su boćari Brsca ostvarili 13 pobjeda, dva neriješena rezultata i tri poraza. Pritom je važno istaknuti kako su u borbi za prvo mjesto do posljednjeg kola sudjelovale ekipe Trsata, Vežice, Donjeg Zagona i Brsca, pri čemu je tim Brsca sve navedene ekipe pobjedio kod kuće, dok se na njihovim terenima igralo neriješeno ili s pobjedama, čime je osvajanje prvog mjesta posve zasluženo.
Boćarski klub Brzac čine: voditelj Radoslav Barić, kapetan Mile Ivić te igrači Marijan Polonijo, Tugomil Ljubičić, Dragan Spicijarić, Branislav Toljanić, Ivica Mršić, Neven Marinković, Dražen Marinković, Nikola Žic, Antonio Rihter, Karlo Jurasić i Marko Opalić.
Za osvojeno prvo mjesto i prelazak u viši rang natjecanja boćarima Brsca pobjednički pehar i medalje uručili su gradonačelnik Darijo Vasilić, tajnik Boćarskog saveza Primorsko-goranske županije Sanjin Linić i član Upravog odbora navedenog Saveza Željko Barešić.