Boćari MO Skrpčići-Pinezići pobijedili na šestom turniru Dan grada Krka

Nakon što je ovogodišnje izdanje tradicionalnog boćarskog turnira Dan grada Krka isprva odgođeno zbog terminskog preklapanja s Festivalom folklora, Krčanima osobito drago natjecanje konačno je 08. lipnja 2014. godine odigrano na boćalištu Sportsko-rekreativnog centra Josip Uravić Pepi.

Dobrom igrom u pobjednike turnira promaknuli su se predstavnici Mjesnog odbora Skrpčići-Pinezići (Frane Morožin, Željko Zec, Janko Braut i Josip Depope) porazivši u finalu ekipu umirovljenika Grada Krka (Antonio Stenta, Mario Rušin, Nikola Žic i Mladen Fedorov). U napetoj borbi za treće mjesto članice Boćarskog kluba Krk (Dana Adžić Kapitanović, Ana Fabijanić, Katarina Skomeršić i Ksenija Pavlović) pobijedile su tim umirovljenica Grada Krka (Kata Panić, Marija Jurešić, Štefica Vukas i Gordana Šegota).
Uz Boćarski klub Krk organizaciju ovogodišnjeg, šestog po redu turnira zajednički potpisuju mjesni odbori Grada Krka i Udruga umirovljenika Grada Krka.

Konačni redoslijed:

01. Mjesni odbor Skrbčići-Pinezići Frane Morožin, Željko Zec, Janko Braut i Josip Depope
02. umirovljenici Grada Krka Antonio Stenta, Mario Rušin, Nikola Žic i Mladen Fedorov
03. članice Boćarskog kluba Krk Dana Adžić Kapitanović, Ana Fabijanić, Katarina Skomeršić i  Ksenija Pavlović
04. umirovljenice Grada Krka Kata Panić, Marija Jurešić, Štefica Vukas i Gordana Šegota
05. Mjesni odbor Vrh Jerko Žic, Petar Mrakovčić i Ive Kraljević
06. Mjesni odbor Poljica Danijel Brozić, Ivan Franolić, Darko Purić i Mladen Milohnić
07. Mjesni odbor Milohnići Tonči Milohnić, Denis Šikljan i Anton Petrović