62. Ljetne priredbe: Komedija Parovi, Teatar Gavran

Nakon što je predstava Sve o ženama oduševila Krčane, u nastavku dramskog programa 62. Ljetnih priredbi, u ponedjeljak, 30. srpnja 2018. godine, na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša) s početkom u 21.30 sati, na redu je još jedna uspješnica Teatra Gavran, i to komedija Parovi.

Parovi su najambicioznija predstava Teatra Gavran u proteklih 14 godina, u čijem su fokusu tri para što se nalaze u posve različitim životnim situacijama, a susreću se u vrijeme ljeta, u zajedničkim prostorima kuće za odmor najstarijih supružnika, koji svoje apartmane iznajme nešto mlađim supružnicima i tek zaručenom paru. Majstorski dijalozi koji se pritom razviju i zaista upečatljivi karakteri nekog će nasmijati, nekog rasplakati, ali nikoga neće ostaviti ravnodušnim. U ovoj aktualnoj priči koja se tiče svakog od nas, svoje će glumačko znanje, pod redateljskom palicom Roberta Raponje, demonstrirati Ana Vilenica, Mladena Gavran, Ivan Glowatzky, Ivica Jončić, Jakov Gavran i Sara Moser. Predložak po kojem su kreirani Parovi, a kojeg potpisuje naš najpoznatiji dramatičar i romanopisac Miro Gavran, dosad je premijerno odigran u Litvi i Makedoniji, a od kraja 2016. konačno je dostupan i hrvatskim gledateljima.

Ulaznice za komediju Parovi po cijeni od 70,00 kn mogu se kupiti u Galeriji Decumanus (svakim danom osim nedjelje, između 10.00 i 12.00 te 19.00 i 22.00 sata) ili rezervirati telefonom na 051 220 041, odnosno mailom na kultura@gradkrk.net. Program 62. Ljetnih priredbi organizira Centar za kulturu Grada Krka.