6. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka

6. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka održati će se 26. ožujka 2013. godine u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 11.00 sati.

Dnevni red:

1. Verifikacija Službene zabilješke s 5. sjednice Skupštine TZ Grada Krka; 2. Izvješće o obavljenom nadzoru materijalnog i financijskog poslovanja TZ Grada Krka za 2012. godinu; 3. Izvještaj o realizaciji Programa rada za 2012. godinu, donošenje odluke o usvajanju Izvještaja o realizaciji Programa rada, Financijskog plana i Zaključnog računa TZ Grada Krka za 2012. godinu; 4. Informacija o neposrednim aktivnostima za pripremu turističke sezone 2013. (a) Tajni gost, kvalitativno ispitivanje turističke usluge u Krku, b) Croatia open 2013., prezentacija priprema međunarodnog natjecanja u orijentacijskom trčanju u Krku, c) Informacija o provedenom natječaju Dar iz Krka); 5. Obavijest o promjeni člana Turističkog vijeća TZ otoka Krka; 6. Razno.