59. Ljetne priredbe: Zamjena drame Nas dva i ja, komičnom monodramom Ja, tata!

Kako se iz tehničkih razloga predstava Nas dva i ja zagrebačkog Teatra Exit, obzirom na saznanja vezana uz jučerašnju premijeru, ne može, kao što je planirano, postaviti na otovorenoj Sceni Zidine, ista se mijenja Exitovom uspješnicom Ja, tata, koja je će se sukladno prethodno utvrđenom terminu odigrati u ponedjeljak, 03. kolovoza 2015. godine, s početkom u 21.30 sati.

Svi oni koji žele povrat novca za već kupljene ulaznice to mogu ostvariti u Galeriji Decumanus u njezino redovno radno vrijeme, odnosno neposredno pred početak predstave na blagajni Scene Zidine.
Ja, tata, urnebesna je i dirljiva ispovijed čovjeka bačenog u avanturu donošenja novog života. Kada mu jednog zimskog dana žena, mašući testom za trudnoću, obznani da je trudna, njegov se savršeno uređen život odjednom okrene naglavačke. Ako ne znate što to danas znači biti roditelj, zašto uopće imamo djecu ili kakav porod želite, Ja, tata dat će vam zanimljive odgovore, ali i otvoriti mnoga druga pitanja. Ova hvaljena komična monodrama namijenjena je svima koji tek planiraju postati roditelji, zatim onima koji to ni pod koju cijenu ne žele, ali i mnogima koji to već jesu! U predstavi koju je režirao Boris Kovačević glumi Rakan Rushaidat.

{^youtubevideo|(width)425|(height)264|(rel)False|(autoplay)False|(fs)True|(url)http://www.youtube.com/watch?v=ADice_LDWN4|(loop)False^}

Ulaznice za predstavu po cijeni od 70,00 kn mogu se kupiti u Galeriji Decumanus (od ponedjeljka do subote, između 10.00 i 12.00 te 19.00 i 22.00 sata) ili rezervirati telefonom na 051 220 041, odnosno mailom na kultura@gradkrk.net. Program organizira Centar za kulturu Grada Krka.