59. Ljetne priredbe: Koncert Trija Karamazov - Milošev - Bošnjak

Koncertno predstavljanje trija što ga čine virtuozi Edin Karamazov (gitara), Aleksandar Milošev (viola) i Dani Bošnjak (flauta), kao dio glazbenog programa 59. Ljetnih priredbi, održati će se 31. srpnja 2015. godine u atriju krčkog franjevačkog samostana s početkom u 21.30 sati.

Zavidna karijera Edina Karamazova uključivala je nastupe s najvažnijim ansamblima i solistima za ranu i baroknu glazbu kao i solo repertoar s nebrojeno za njega napisanih skladbi. Aleksandar Milošev je uz orkestralno muziciranje razvio karijeru komornog muzičara (Kvartet Tartini), a u posljednje vrijeme posvetio se pedagoškom radu na akademijama u Zagrebu i Londonu. Dani Bošnjak također je komorni muzičar koji se uz veliki broj ansambala usavršio u sviranju glazbe različitih žanrova i epoha od renesansne i barokne preko folklora i jazza, pa sve do one suvremene. Spoj tih triju osobnosti daje potpuno novi izraz u tumačenju i interpretaciji najrazličitijih glazbenih stilova, kao i boji zvuka ovog jedinstvenog ansambla.
Ulaznice za ovaj koncert po cijeni od 50,00 kn mogu se kupiti u Galeriji Decumanus (od ponedjeljka do subote, između 10.00 i 12.00 te 19.00 i 22.00 sata) ili rezervirati telefonom na 051 220 041, odnosno mailom na kultura@gradkrk.net. Program organizira Centar za kulturu Grada Krka.