59. Ljetne priredbe: Drama Nas dva i ja

Najnovija drama popularnog zagrebačkog Teatra Exit - Nas dva i ja - inače autorski projekt Saše Anočića, kao dio dramskog programa 59. Ljetnih priredbi, održati će se 03. kolovoza 2015. godine na Sceni Zidine s početkom u 21.30 sati.
Predstava je to koja govori o majci, obitelji, identitetu, izumima, bankama, istini, žrtvi, prijateljima, kleptomaniji, autizmu, susjedima, pijetlu, homofobiji i ostalim svakodnevnim većim ili manjim vrijednostima, a napose to je priča o pravoj ljubavi ispričana preko jednog čudnog, ali pravog prijateljstva! U ovoj dramskoj kazališnoj igri, koja će svoju premijeru imati 31. srpnja u zagrebačkom Muzeju za umjetnost i obrt, u sklopu ovogodišnjih Ljetnih noći Teatra Exit, glume Živko Anočić, Bojan Navojec (ili Saša Anočić), Ivana Rushaidat (ili Amanda Prenkaj), Mladen Vujčić (ili Sven Šestak) i Matija Antolić.
Ulaznice za ovaj koncert po cijeni od 70,00 kn mogu se kupiti u Galeriji Decumanus (od ponedjeljka do subote, između 10.00 i 12.00 te 19.00 i 22.00 sata) ili rezervirati telefonom na 051 220 041, odnosno mailom na kultura@gradkrk.net. Program organizira Centar za kulturu Grada Krka.