57. Ljetne priredbe: Koncert Klape Hrvatske ratne mornarice Sv. Juraj

Koncert jednog od naših ponajboljih klapskih sastava Klape Hrvatske ratne mornarice Sv. Juraj, održati će se 28. srpnja 2013. godine u Frankopanskom kaštelu s početkom u 21.30 sati.

Klapa Sv. Juraj - Hrvatske ratne mornarice osnovana je početkom 2001. godine s ciljem predstavljanja naših Oružanih snaga na Međunarodnom susretu vojski svijeta u Lourdesu, a danas djeluje u sklopu Orkestra Oružanih snaga. Klapu prvenstveno obilježava koncertna aktivnost i angažiranost na brojnim protokolarnim zadaćama MORH-a, državnih institucija, kulturnih manifestacija, Katoličke crkve ili braniteljskih udruga. Ovaj poznati klapski sastav dosad je primio brojne nagrade i priznanja.
Pjevači klape su Hrvoslav Kužić, Marko Bralić, Domagoj Žanić, Darko Tranfić,Ivica Kuzmanić, Bruno Andrić, Goran Bralić, Jakov Šegvić i Ignacio Tranfić, a umjetnički voditelj prof. Mario Božić.
Ulaznice po cijeni od 50,00 kn mogu se kupiti u krčkoj Galeriji Decumanus svakim danom, osim nedjelje, od 10.00 do 12.00 te od 20.00 do 23.00 sata ili rezervirati na broj Centra za kulturu Grada Krka 051 220 041, odnosno e-mail kultura@gradkrk.net.