57. Ljetne priredbe: Hit-komedija Lutka

Izvedba hit komedije Teatra Gavran Lutka odigrati će se 18. srpnja 2013. godine u Frankopanskom kaštelu s početkom u 21.30 sati. U predstavi koju je režirala Mladena Gavran glume Robert Kurbaša i Doris Pinčić. Scenografiju i kostimografiju potpisuje Jasmina Pacek, a glazbu Elvis Stanić.

Priča je to o muškarcu koji, nakon što ga je ostavila djevojka, započinje živjeti sa ženom lutkom, najsavršenijim androidom proizvedenim u laboratoriju s namjerom da usreći muškarca. Androidnu lutku konstruirala je znanstvenica, nedugo nakon vlastitog bračnog brodoloma, tako da je u nju utisnula svoj kritički pogled prema muškom svijetu.
Kroz humorne situacije, svojim prostodušnim pogledom, lutka će muškarcu ukazati na sve propuste što ih je učinio prema ženama, kao i ući u pokoju svađu nezaobilaznu u zajedničkom življenju.
Ulaznice po cijeni od 60,00 kn moga se kupiti u krčkoj Galeriji Decumanus svakim danom, osim nedjelje, od 10.00 do 12.00 te od 20.00 do 23.00 sata ili rezervirati na broj Centra za kulturu Grada Krka 051 220 041, odnosno e-mail kultura@gradkrk.net.