31. boćarski turnir Krčki sajam - Lovrečeva

Članovi Boćarskog kluba Krk i ove godine organiziraju tradicionalni, 31. po redu boćarski turnir pod nazivom Krčki sajam - Lovrečeva. Jer boćanje je jedini sport koji već više od tri desetljeća prati program najdugovječnije, a ujedno i najposjećenije gradske manifestacije Krčkog sajma - Lovrečeve.
Ovogodišnji turnir održat će se u subotu, 04. kolovoza 2018. godine, na novonatkrivenom boćalištu unutar kompleksa Sportsko-rekreacijskog centra Josip Uravić Pepi u gradu Krku, i to s početkom u 15.00, s time da je proglašenje pobjednika, po odrađenom turniru, predviđeno za vrijeme između 21.00 i 21.30 sati. Ovo natjecanje, kojem pokroviteljsku podršku pružaju Grad Krk i Turistička zajednica Grada Krka, okupit će osam boćarskih ekipa koje se natječu u rasponu od 1. Hrvatske boćarske lige, pa sve do 2. Županijske lige.

Sudionici turnira:

• BK Čavle - škola boćanja (prvakinje 1. Hrvatske ženske lige),
  • BK Vargon, Rijeka (1. Hrvatska liga),
  • BK Podhum (2. Hrvatska liga),
  • BK Sv. Jakov, Jadranovo (2. Hrvatska liga),
  • BK Trstena, Njivice (3. Hrvatska liga),
  • BK Brzac (1. Županijska liga),
  • BK Škrljevo (2. Županijska liga),
  • BK Krk (1. Županijska liga).