11. izdanje Drobnica festa - festivala posvećenog maslinovom ulju

Ovogodišnji Drobnica fest, kojim Udruga Drobnica ujedno obilježava i 15 godišnjicu uspješnog rada, pored prezentacije, degustacije i nagrađivanja vrhunskih maslinovih ulja, donosi prezentaciju i degustaciju vrhunskih sireva Udruge sirara Krka, ali i predstavljanje projekta Aristoil o kojem će okupljenima kazivati Mia Ožić te prezentaciju pripreme zaštićene oznake izvornosti za Krčki sir koju će održati Ivica Ljubenkov.

Pokroviteljsku podršku ovogodišnjoj manifestaciji dali su Primorsko-goranska županija, Centar za poljoprivredu i ruralni razvoj PGŽ, Grad Krk, Općina Malinska - Dubašnica, Oćina Dobrinj i Turistička zajednica Grada Krka, dok se kao medijski pokrovitelji navode Novi list, Radio OK, Internet portal Otok Krk, Službeni Internet portal Grada Krka i Internet portal Krk danas.

Prilozi: