Zdravica krčkog gradonačelnika i doček Nove, 2017., godine

Kao i dosad, Krčani, zajedno s ostalim posjetiteljima grada, 31. prosinca, Staru će godinu na Veloj placi, točno u podne, ispratiti novogodišnjom zdravicom krčkog gradonačelnika, i to uz cjelojutarnji zabavno-glazbeni program, nakon čega od 21.00 do 02.00 sata, na istome mjestu, slijedi posve drugačiji doček Nove godine uz nastup krčkih DJ-snaga Ane Antonove i Morikonea.
Radi se o dvojcu koji velikom brzinom osvaja publiku, a dobar beat i plesna atmosfera njihovi su glavni aduti. U dvadesetak, što pojedinačnih, što zajedničkih svirki tijekom ove su godine rasplesali veliki broj clubbera, s time da zadnjeg ovogodišnjeg dana žele rasplesati i svoj rodni grad. Stoga, obujte najudobniju obuću, i otplešite s njima u 2017.! Organizacija ovog cjelodnevnog novogodišnjeg programa povjerena je Turističkoj zajednici Grada Krka i Udruzi Kreativni Krk.