Vikend dežurstvo za prijem zahtjeva za legalizaciju

Radi velikog interesa za podnošenje zahtjeva za ozakonjenje (legalizaciju) nezakonito izgrađenih zgrada, Primorsko-goranska županija obavještava građane da Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša uvodi dežurstvo za prijam zahtjeva za legalizaciju u subotu, 29. lipnja i nedjelju, 30. lipnja 2013. godine u vremenu od 08.00 do 16.00 sati.

Prijem je moguć na sljedećim adresama: Rijeka, Slogin kula 2., prizemno, u pisarnici Primorsko-goranske županije te u ispostavama Upravnog odjela za graditeljstvo i zaštitu okoliša, i to Crikvenica (Kralja Tomislava 85), Delnice (Trg 138. brigade HV 4), Vrbovsko (Dobra 4), Čabar (Obilaznica 1), Krk (Trg bana Jelačića 3), Mali Lošinj (Riva lošinjskih kapetana 7), Opatija (Maršala Tita 4) te Rab (Palit 71).
Zahtjevi se mogu poslati i preporučeno putem pošte.
Obrasci zahtjeva mogu se preuzeti ovdje.