Valentinovo u Gradskoj knjižnici Krk

Povodom Valentinova, 14. veljače 2018. godine, s početkom u 11.00 sati, u Gradskoj knjižnici Krk bit će priređen zanimljiv poetsko-glazbeni susret.
U programu će sudjelovati riječki i krčki pjesnici, redom Aron Baretić, Antonia Martinčić, Vera Miš, Valerio Orlić i Vesna Štropin (recitatorica poezije Petre Štropin), te učenici Glazbene škole Ivana Matetića Ronjgova, Područnog odjela Krk iz klase profesora Vanje Posavca, i to Lovro Grdinić, Šimun Karabaić  i Nadia Kosić. U publici će se naći učenici osmog razreda Osnovne škole Fran Krsto Frankopan, u pratnji profesorice hrvatskog jezika Milice Žužić, koji su pozvani da aktivno sudjeluju u programu, a kojeg su zajedničkim snagama osmislile knjižničarke Ivančica Justinić i Antonia Martinčić. Ovom prigodom, svi zainteresirani pozivaju se da, uz prigodnu sintezu poezije i glazbe, spomendan sv. Valentina provedu upravo u Gradskoj knjižnici Krk!