Upišite El Musicante - potpuno drugačiju glazbenu školu!

Uspješna zagrebačka Glazbena škola El Musicante i Udruga Kreativni Krk pozivaju školarce svih uzrasta da i ove školske godine upišu gitarske ili bendovske radionice.

Ti će se programi odvijati u sjedištu Udruge Kreativni Krk, smještenom iznad gradske tržnice (Šetalište Sv. Bernardina) koji već godinama funkcionira kao vrhunski glazbeni studio. Ondje će polaznici, okruženi instrumentima i ostalom opremom (bubnjevima, bas gitarom, klavijaturama i, naravno, mikrofonima), na zabavan i adekvatan način učiti gitaru, i to uz opciju sviranja u bendu. Nije na odmet reći kako su domaćini škole dečki koji su se već prethodno dokazali ne samo koncertirajući sa svojim bendovima, već i organiziranjem brojnih glazbenih događanja (festivali Prvomajski inkubator, Evo ti pa slušaj, Tramonto...). Upravo je njima pripala čast da El Musicante dovedu u naš grad i tako mlađem naraštaju pruže priliku da odrastaju s glazbom i nastave njihovim stazama.

Termini odvijanja radionica formirat će se sukladno dogvoru, a odvijat će se jednom tjedno u trajanju od 90 minuta, s time da nastava započinje u prvim danima listopada. Sve informacije o upisima mogu se dobiti telefonom na 092 3319 441 (Luka Adžić-Kapitanović) ili putem internetske stranice škole: elmusicante.com.