Udruga Žene za otok: Radionica One nastupaju komunikacijske stručnjakinje Ermine Duraj

Udruga Žene za otok ponovo u grad Krk dovodi Erminu Duraj, iznimnu komunikacijsku stručnjakinju, ujedno i voditeljicu Kabineta Župana u sklopu Službe za odnose s javnošću i protokol Primorsko-goranske županije.

Ovo gostovanje događa se u okviru projekta Aktivne otočanke koji podrazumijeva niz edukacija, predavanja i radionica kojima se nastoji osnažiti i educirati žene te ih, pritom, i dodatno ohrabriti da se što više i aktivnije uključuju u poduzetništvo i javni život lokalne zajednice.

U kontekstu prošlogodišnjeg izdanja projekta, Ermina Duraj je u Krku održala radionicu na temu Uspješno komuniciranje i odnosi s javnošću, i to kao svojevrsnu uvertiru u ovogodišnje predavanje pod motom One nastupaju.

Ovdje je riječ o radionici javnog nastupa tijekom koje će gošća pružiti odgovore na mnoga važna pitanja, a samo neka od njih su: kako govoriti u javnosti bez treme i straha, odnosno kako ostaviti dobar dojam i prenijeti pravu poruku…

Ova za sve sudionike besplatna radionica održat će se u srijedu, 23. ožujka 2022. godine, u Velikoj vijećnici Grada Krka (Kinu Krk), s početkom u 17.00 sati, međutim sudjelovanje na istoj potrebno je prethodno prijaviti, i to e-mailom na: zenezaotok@gmail.com!