Triola Kamplin Fest – Good Vibes: Infinity Band

Triola Kamplin Fest naziv je manifestacije koja se, u organizaciji Turističke zajednice Grada Krka, tijekom lipnja, srpnja i kolovoza, odvija na slikovitom Trgu Kamplin u gradu Krku, a kojoj je zadaća promocija glazbe, obogaćivanje turističke ponude te, u konačnici, poboljšanje kvalitete života lokalnog stanovništva. Budući da je program manifestacije podijeljen na tri tematska dana, otud i ideja da ju se nazove prema glazbenoj figuri koja označava tri tona što čine skladnu cjelinu. U slučaju krčke triole to je C dur kojeg tvore: C, E i G, a to su, ujedno, i početna slova triju cjelina: [C] Celebrate Local, [E] Easy Going i [G] Good Vibes. Prvom su obuhvaćena tri utorka posvećena različitim vidovima tradicijske glazbe, drugom tri četvrtka dodijeljena jazzu, swingu i countryju, a trećom tri subote, uz atraktivne bendove, namijenjene vrhunskoj zabavi i uživanju!

Nastavak Good Vibes koncepta, u sklopu Triola Kamplin Festa, 30. srpnja, publici će priskrbiti uzavrelu atmosferu i mnoštvo pozitivne energije, i to zahvaljujući koncertu Infinity Banda. Članove ovog profesionalnog cover sastava, kako sami kažu, spaja prijateljstvo i neizmjerna ljubav prema glazbi, a repertoar kojeg žele podijeliti s publikom seže od klasika popularnih šezdesetih godina prošlog stoljeća pa sve do suvremenog pop-rocka koji trenutno puni glazbene top ljestvice. Njihov performans nikog neće ostaviti ravnodušnim, a jedino pitanje koje vam žele postaviti je: are you ready for party? U bendu trenutno sviraju i pjevaju: Veronika Kamenar, Fran Karabaić, Igor Grubišić, Domagoj Čandrlić, Antonio Rožmarić, Erik Kamenar i Bruno Hodanić.