Tradicionalna zdravica s krčkim gradonačelnikom i doček Nove godine

Krčani, kao i ostali posjetitelji grada, 31. prosinca, Staru će godinu pred polukupolom kod Velikog parka (ispod koprivića), uz čašu pjenušca vrbničkih vinara, točno u podne, ispratiti tradicionalnom novogodišnjom zdravicom s krčkim gradonačelnikom, i to uz cjelojutarnji zabavno-glazbeni program povjeren grupi L'amour te prigodnu ugostiteljsku ponudu na adventskim kućicama.

Nakon toga, u večernjim satima, na istom mjestu, slijedi doček Nove godine na kojem će nastupiti zvijezde hvaljene HRT-ove emisije A strana: Vjekoslav Ključarić, Eni Jurišić, Daniel Jurišević i Ana Cerovac. Detaljnije informacije o potonjem programu slijede uskoro!

Organizacija novogodišnje zdravice povjerena je Gradu Krku i Turističkoj zajednici Grada Krka, a dočeka Nove godine Udruzi Kreativni Krk.