Testiranje na bolest COVID-19 odsad se u Krku vrši prema novom rasporedu

Sukladno informacijama epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije - Ispostave Krk, testiranje na bolest COVID-19 u gradu Krku odsad se vrši prema novom rasporedu.

Naime, uzorkovanje se provodi ponedjeljkom, utorkom, četvrtkom i petkom, od 08.00 do 09.00 sati ispred Turističke ambulante Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska 2b, a svi koji se odluče testirati mole se da NE ULAZE u Dom zdravlja.

Testiranje se provodi na temelju liječničke uputnice ili na osobni zahtjev uz plaćanje. Cijena testiranja iznosi 698,21 kn, a plaćanje se vrši u gotovini, u kunama, na licu mjesta. Prije testiranja potrebno je ispuniti formular i navesti e-mail na koji se naknadno šalje rezultat testiranja, i to u roku od 48 sati.

Za testiranje nije potrebna prethodna najava, osim u slučaju grupa od deset i više osoba što je potrebno najaviti e-mailom na epidemiologija.krk@zzjzpgz.hr ili telefonom na +385 (0)51 221 955.